KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14497440
nr 1449 7440
Jerzy Klat
(f. 1943), Polen
Oljemålning, Barn på äng, Signerad. Olja på duk, 61x93 cm, yttermått inklusive ram: 70x101cm
Jerzy Klat, bildkonstnär född 1943.
måndag 21 februari 2022
kl 19:53:28